5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (246 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Devlet Destekleri Proje ve Hibe Kobi Danışmanlığı

 

Danışmanlık

Danışman, belirli bir konuda bilgi ve uzmanlık sahibi olan, bilgi ve görüşlerinden yararlanmak üzere görevlendirilen kişi, kendisine danışılan görevli kimse, müşavir olarak tanımlanabilir. Danışmanlar veya danışmanlık firmaları, hizmetin verildiği alana göre isimlendirilmektedir. KOBİ danışmanlığı, tarım danışmanlığı, psikolojik ve tıbbi danışmanlık, hukuk danışmanlığı, iletişim danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, kalite danışmanlık firmaları gibi.

Danışmanlığın önemi hizmet sektöründe, imalat sanayisinin gelişimi sonucunda ortaya çıkan refah artışı ve yüksek gelir seviyesi ile birlikte kişisel ve kurumsal alanlarda giderek artmaktadır.

Dörtyol Proje ve Danışmanlık olarak verdiğimiz hizmetler, Devlet Destekleri Proje ve Hibe KOBİ Danışmanlığı dır. Fikirlerin doğru yönlendirilmesi ve alınacak uygun desteklerin belirlenmesi ve bu desteklerden yararlanmaya hak kazanılması için proje hazırlamak ve takip etmek konusunda hizmet veren meslek grubuna Devlet Destekleri Proje Danışmanlığı denir. Hazırladığımız projelerle Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı devlet kurumlarının ve AB kaynaklı fonların kullanılması yoluyla; girişimci, KOBİ, yatırımcı ve STK ’ların iş fikirlerini projelendirerek verilen destekler sayesinde mali açıdan daha rahat şekilde projelerini gerçekleştirme imkanı kazanmalarını sağlıyor, ayrıca sürekli araştırma yaparak girişimcilerimizi yeni desteklerden yararlandırıyoruz.

Başlıca verdiğimiz Proje Danışmanlık Hizmetleri; TKDK IPARD, KKYDP ( Kırsal Kalkınma ), KOSGEB, TUBİTAK, Kalkınma Ajansları, Ulusal Ajans, Merkezi Finans ve İhale Birimi ve Tanap Seip gibi kurumlara projeler hazırlayarak hibe yardımıyla yatırımların yapılmasını sağlamaktır.

Ayrıca Danışanlarımızın teknik destek ve diğer devlet desteği ve teşviklerinden de faydalanabilmeleri için Turizm Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı, Marka Patent Danışmanlığı, Tarımsal Danışmanlık, Finansal Danışmanlık, Kurumsal Danışmanlık, Eğitim Danışmanlığı Destekleri de vermekteyiz.

Kırsal alanlarda uygulanan danışmanlık hizmetleri, devlet desteklerinin bu alanlarda giderek artması ve yatırım imkanlarının kolaylaşması ile bir ivme kazanmıştır. Uzun yıllardır Kırsal Kalkınma projeleri hazırlayan bir firma olarak TKDK nın dahil olduğu 42 il ve diğer 39 ilde Tarım ve Orman Bakanlığının hibe yoluyla desteklediği projeler ile birçok başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız. Yatırımların yapılması sırasında alınan hibe destekleri ve sonrasında verdiğimiz diğer danışmanlık hizmetleri ile firmaların ve şahıs girişimlerinin başarıya ulaşmaları için elimizden gelenin fazlasını yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Doğru yatırım doğru danışmanla başlar ilkesine dayanarak verdiğimiz hizmetler için olması gereken özelliklerden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Uzman danışmanlık firmaları seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları;

Danışmanınız olarak sizinle birlikte neler yapıyoruz;

Başarılı yatırımlar ve işinizi büyütüp değer katmak için her zaman yanınızdayız. Devlet destekli hibe projeleri ile yeni yatırımlar yapmak ve diğer teşvikler ile işinizi büyütmek için Dörtyol Proje ve Danışmanlık web sitesinin diğer sayfalarını inceleyebilir ve iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Projelerin hazırlanma maliyetleri 500 ₺ den başlamaktadır.

İlgili Proje Sayfaları