Dörtyol Proje Danışmanlık TSE
Dörtyol Proje Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Dörtyol Proje Danışmanlık Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız 3 Ocak 2014 tarihinde kurucumuz Derya Dörtyol Hanımefendinin girişimleri ile Ankara merkezli olarak kurulmuştur.

Derya Hanımın, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde başlayan ve yurt dışında devam eden eğitim yıllarında da sürdürdüğü proje faaliyetlerini, mezuniyet sonrasında da Proje ve Danışmanlık sektöründe uzun zaman sürdürmüş, bu zaman zarfında sektördeki aksaklıkları projelendirilme aşamalarından sahalardaki uygulama çalışmalarına kadar tespit etme fırsatı bulmuş, bu aksaklıkların giderilmesi için çözümler üreterek sorunların çözülmesini sağlamış, bu tecrübelerini ilgili kurum ve kuruluşlarla da paylaşarak birçok aksaklığın giderilmesini sağlamıştır.

Kuruluşunda; Proje ve Danışmanlık sektöründeki bilgi kirliliği ve eksikliklerini gidermek, uzun yılların verdiği tecrübe ve uygulanan sayısız proje hazırlığı ve uygulamalarının bilgi birikimini yetişecek yeni personellere aktararak, deneyimli personeller yetiştirmek, eğitimler vermek, konferanslar, seminerler düzenleyerek girişimcilere bilgi vermek, bu yollarla sektöre yeni bir ivme kazandırmak, ayrıca sürekli eğitim sürekli güncel bilgi felsefesi ile en güncel proje çağrılarına cevap vererek girişimcilere dolayısı ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak misyonu ile yola çıkmıştır.

Bu misyonu Dörtyol Proje Danışmanlık firması çatısı altında üstlenen firmamız, TSE ISO standartlarındaki ofisi ve hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile hizmet çeşitliliğini her geçen gün arttırmakta, hizmet çıtasını sürekli olarak yükseltmektedir.

Tüm kadromuz sürekli eğitime tabi tutulmakta olup, gerek kurum kuruluşlarca başlatılan, gerekse firmamızca tespit edilen yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılımları sağlanmaktadır. Ayrıca konferanslara ve seminerlere katılımları da sağlanmaktadır.

Zaman, zaman yurt içi ve yurt dışında açılan fuarlar arasında, faaliyet alanlarımız ile ilgili olanlarına firma olarak katılıp tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerimiz sürdürülmektedir.

Bu gün yeni kurulmuş olan Dörtyol Proje Danışmanlık firması kurucusu Derya hanımefendinin başarılarla dolu eğitim ve kariyeri ile sergilediği vizyonu ile yeni başarılara imza atmak üzere emin adımlarla ilerlemektedir.

Hedefimiz sektör lideri olarak ülkemizi yurt içinde ve yurt dışında başarı ile temsil etmektir.

Buradan; Bu günlere kavuşmamızda katkısı bulunan değerli girişimcilere, kurumlara ve kuruluşlara sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor, 3. yaşımızdada başarılarımızın ardındaki güvene ve misyonumuza sadık kalacağımıza söz veriyoruz.

Sayfa Başına Dön