Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.
  • IPARD 2 Programı Üçüncü Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar Tedbiri kapsamında Altıncı Grup Desteklenecek Başvurular yayımlandı.
  • Tarım Çevre, İklim ve Organik Tarım Tedbiri IPARD 2 4. Başvuru çağrı ilanı, pilot uygulama olarak Ankara ili Beypazarı ilçesi için yayımlanmıştır.
  • Yeni açıklanan ve sürmekte olan Kırsal Kalkınmaya yönelik hibe ve desteklerden yararlamak isteyen girişimcilerin firmamızla iletişim kurmaları gerekmektedir.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (111 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Dörtyol Proje ve Danışmanlık ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyarak, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dahilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktayız.

  • Çalışma ortamında oluşabilecek sağlık, güvenlik risklerinin analizlerinin yapılarak, risklerin en aza indirilmesi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için çeşitli eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi,
  • Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı amaçlanarak, gerekli tedbir ve önlemlerin alınması suretiyle verimliliğimizin artırılması.

Kapsamında faaliyetlerimizi Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte tümleşik bir şekilde yönetmekte, proje ve danışmanlık sektöründe iş sağlığı ve güvenliği açısından örnek bir firma olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Sayfa Başına Dön