Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (111 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Dörtyol Proje ve Danışmanlık ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyarak, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dahilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktayız.

  • Çalışma ortamında oluşabilecek sağlık, güvenlik risklerinin analizlerinin yapılarak, risklerin en aza indirilmesi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için çeşitli eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi,
  • Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı amaçlanarak, gerekli tedbir ve önlemlerin alınması suretiyle verimliliğimizin artırılması.

Kapsamında faaliyetlerimizi Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte tümleşik bir şekilde yönetmekte, proje ve danışmanlık sektöründe iş sağlığı ve güvenliği açısından örnek bir firma olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Sayfa Başına Dön