Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.
  • IPARD 2 Programı Üçüncü Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar Tedbiri kapsamında Altıncı Grup Desteklenecek Başvurular yayımlandı.
  • Tarım Çevre, İklim ve Organik Tarım Tedbiri IPARD 2 4. Başvuru çağrı ilanı, pilot uygulama olarak Ankara ili Beypazarı ilçesi için yayımlanmıştır.
  • Yeni açıklanan ve sürmekte olan Kırsal Kalkınmaya yönelik hibe ve desteklerden yararlamak isteyen girişimcilerin firmamızla iletişim kurmaları gerekmektedir.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (139 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Sürdürülebilirlik Politikalarımız

 

Sürdürülebilirlik Politikalarımız

Sürdürülebilirlik

Dörtyol Proje ve Danışmanlık “Sürdürülebilirlik” yaklaşımını benimsemiş ve tüm faaliyetlerini bu bağlamda düzenlemiştir. Sürdürülebilirlik kapsamında belirlediği hedefler, sürdürülebilirliğin ekonomik, çevresel ve sosyal boyutlarıdır.

Sürdürülebilir yaklaşım kapsamında “Çözümün Parçası Olmayı" amaçlayan Dörtyol Proje ve Danışmanlık, iklim değişikliği ve sınırlı doğal kaynakların korumasına yönelik anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürdürülebilir Yaşam

"Sürdürülebilir Yaşam” sorumluluğunun bilincinde olan Dörtyol Proje ve Danışmanlık; faaliyetlerini çevre dostu olarak sürdürerek, “Proje, Danışmanlık Çevrimi” sürecinde çevreyi ve doğal kaynakları korumayı sürdürülebilir kılmayı amaçlamaktadır.

Faaliyet süreçlerinin her safhasında çevreye olan olumsuz etkilerini sürekli olarak azaltmayı hedefleyen Dörtyol Proje ve Danışmanlık, doğal kaynakları en az tüketen, doğal kaynaklara zarar vermeyen, yüksek teknoloji ve verimliliğe sahiptir.

Sağlıklı ve temiz bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması için Dörtyol Proje ve Danışmanlık, çevreye olumsuz etkilerini kontrol altına almak ve kaynak kullanımını en aza indirmeye yönelik çevre amaçlı hedeflerini belirlemiştir. Buna ilaveten çevresel performansını düzenli olarak izlemektedir.

Dörtyol Proje ve Danışmanlık'ın Sürdürülebilir Yaşam'daki başarısı, çevreye duyarlı yaklaşımı, “Proje, Danışmanlık Çevrimi” sürecinde kontrol altına aldığı çevre etkilerinin, ulaştığı yüksek teknoloji ve uyguladığı yönetim sistemlerinin sonucunda elde edilmiştir. Dörtyol Proje ve Danışmanlık’ta ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi (KYS) ile entegre edilen ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS) uygulanmaktadır.

Düzenli aralıklarla gerçekleştirilen İç Sistem Denetimleri ile de yönetim sistemlerinin etkinliği ve sürekliliği garanti altına alınmaktadır.

Sayfa Başına Dön