Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.
  • IPARD 2 Programı Üçüncü Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar Tedbiri kapsamında Altıncı Grup Desteklenecek Başvurular yayımlandı.
  • Tarım Çevre, İklim ve Organik Tarım Tedbiri IPARD 2 4. Başvuru çağrı ilanı, pilot uygulama olarak Ankara ili Beypazarı ilçesi için yayımlanmıştır.
  • Yeni açıklanan ve sürmekte olan Kırsal Kalkınmaya yönelik hibe ve desteklerden yararlamak isteyen girişimcilerin firmamızla iletişim kurmaları gerekmektedir.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (143 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Enerji Politikamız

 

Enerji Politikamız

Dörtyol Proje ve Danışmanlık yönetici ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, enerji kaynaklarının tam olarak verimli kullanımını sağlamak için sürekli gelişmeyi temel alan bir enerji yönetim sistemi uygularız. Bu kapsamda tüm kullanıcılar birbirlerini denetleyen bir görev döngüsü içerisinde, gereksiz kullanılan enerji kaynaklarının kapatılmasını sağlayarak faaliyetlerimizi sürdürürüz.

  • Faaliyetlerimizin ve tüm süreçlerimizde enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması,
  • Çalışmalarımızın tüm süreçlerinde enerji verimli teknoloji ve uygulamaların tercih edilmesi,
  • Çalışmalarımızın tüm süreçlerimizde enerji verimliliği gözetilmiş ürün ve hizmetlerin temini,
  • Doğal kaynak tüketimi ve enerji verimliliği konusunda çalışanların ve toplumun bilincinin artırılması.

Konularını her zaman gözönüde bulundurarak, bu yönde ofis faaliyetlerimizden proje tasarımı ve danışmanlık hizmetlerimize kadar tüm faaliyetlerimizi Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte tümleşik bir şekilde yönetiriz. Projelerimizin uygulama ve uygulama sonrası sürdürülebilirlik aşamalarında bu bağlamda yönetilmeleri için azami gayreti gösteririz. Proje ve Danışmanlık sektöründe çevreye duyarlı örnek bir firma olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Sayfa Başına Dön