Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (143 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Enerji Politikamız

 

Enerji Politikamız

Dörtyol Proje ve Danışmanlık yönetici ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, enerji kaynaklarının tam olarak verimli kullanımını sağlamak için sürekli gelişmeyi temel alan bir enerji yönetim sistemi uygularız. Bu kapsamda tüm kullanıcılar birbirlerini denetleyen bir görev döngüsü içerisinde, gereksiz kullanılan enerji kaynaklarının kapatılmasını sağlayarak faaliyetlerimizi sürdürürüz.

  • Faaliyetlerimizin ve tüm süreçlerimizde enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması,
  • Çalışmalarımızın tüm süreçlerinde enerji verimli teknoloji ve uygulamaların tercih edilmesi,
  • Çalışmalarımızın tüm süreçlerimizde enerji verimliliği gözetilmiş ürün ve hizmetlerin temini,
  • Doğal kaynak tüketimi ve enerji verimliliği konusunda çalışanların ve toplumun bilincinin artırılması.

Konularını her zaman gözönüde bulundurarak, bu yönde ofis faaliyetlerimizden proje tasarımı ve danışmanlık hizmetlerimize kadar tüm faaliyetlerimizi Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte tümleşik bir şekilde yönetiriz. Projelerimizin uygulama ve uygulama sonrası sürdürülebilirlik aşamalarında bu bağlamda yönetilmeleri için azami gayreti gösteririz. Proje ve Danışmanlık sektöründe çevreye duyarlı örnek bir firma olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Sayfa Başına Dön