Dörtyol Proje Danışmanlık TSE
Dörtyol Proje Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Dörtyol Proje Danışmanlık İş Birliği Destek Programı Projeleri

 

İş Birliği Destek Programı Projeleri

KOSGEB, İş Birliği Destek Programı, KOBİ'lerin bir araya gelmelerini teşvik ederek ortak projeler yürütmelerine destek olur. İş birliği destek programı çerçevesinde yürütülen projeler, işletmelerin güç birliği ile daha geniş pazarlara açılmasını, inovasyonu teşvik etmesini ve rekabet avantajını artırmasını hedefler. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, rekabet avantajı elde etmek ve sürdürülebilir büyüme sağlamak adına iş birliği yapmaları önemli bir stratejidir.

İşletici Kuruluş Modeli: Yüksek, orta yüksek ve diğer grupta yer alan teknoloji alanlarından şirketlerin ortak kuracakları modeli belirtmektedir. 1.500.000 TL geri ödemesiz hibe desteği, 3.500.000 TL geri ödemeli destek ile toplamda 5.000.000 TL ye varan proje desteği sunulmaktadır.

Proje Ortaklığı Modeli: Yüksek, orta yüksek ve diğer grupta yer alan proje teknoloji alanında destekleme modelidir. Her bir proje ortağı için belirlenen en üst destek tutarı, 3.000.000 TL geri ödemesiz hibe desteği, 7.000.000 TL geri ödemeli destek ile toplamda 10.000.000 TL ye varmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve hibe desteklerinden faydalanmak için Dörtyol Proje Danışmanlık ile irtibata geçmenizi bekleriz.

Sayfa Başına Dön