Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (148 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yasal Uyarı

 

Yasal Uyarı

Web sitemizde yayınlanan/yer alan diğer kaynaklardan / üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, açıklama, görüş, öneri ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu firmamızca taahhüt ve garanti edilmemektedir. Bu nedenle, ziyaretçilerimizin, kullanıcılarımızın ve müşterilerimizin; web sitemizden elde edilen içerik, açıklama, görüş, öneri ve diğer tüm bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, açıklama, görüş, öneri ve diğer tüm bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri /ettirmeleri ve bu içerik, açıklama, görüş, öneri ve diğer tüm bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önemle önerilir. İçerik, açıklama, görüş, öneri ve diğer tüm bilgilerin hata veya eksikliğinden firmamız hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik, açıklama, görüş, öneri ve diğer tüm bilgiler firmamızı hiçbir şekilde bağlamamaktadır. Bu kapsamda tüm sorumluluk; ziyaretçilerimize / kullanıcılarımıza / müşterilerimize aittir.

Sayfa Başına Dön